Hizmetlerimiz

Arabanız ile ilgili her konuda uzmanlarımızdan yardım alabilirsiniz. Mekanik arıza, periyodik bakım ve onarım, lastik değişimi, fren balata ve disk değişimi, yağ ve filtre değişimi, klima bakımı, ekspertiz ve araç değerleme, Araç Muayene ve otomobilinizin alım-satım süreçlerini uzman ekibimizle kolayca çözebilirsiniz. Yerinde servis hizmetimizle zamanınız size ve sevdiklerinize kalır.

Hizmetlerimiz

Müşterilerimizin, tüm isteklerine cevap verebilecek hizmetlerle hayatlarını kolaylaştırmak ve tüm süreçlerde zaman kazandırmak önceliğimizdir.

Periyodik Bakım

Yürür Aksam Bakımı

Yağ ve Filtre Bakımı

Mekanik Servis

Ekspertiz Servisi

Otomobil Alım – Satım Danışmanlığı

Klima Tamir ve Bakım

Araç Muayene

Oto Kuaför

SERVIS VIP’in size sunduğu benzersiz hizmetlerden hemen faydalanın.

Bize, ihtiyacınızı bir kaç cümle ile özetleyebilir misiniz?

Müşterilerimiz SERVIS VIP hakkında ne düşünüyor?

Bize değer kazandıran şeyler, yaptığımız işlerdir. Hizmetlerimiz ile ilgili yorumlarınız…

 • Sizinle çalıştığım için çok memnunum. Bakım süreci boyunca beni bilgilendiren ve söz verdiği zamanda aracımı teslim eden ekibinize teşekkür ederim. Sayenizde sorunsuz bir yolculuk yaptık ve ailemle harika bir tatil geçirdik.

  İsmet Özel

  İşletme Sahibi
 • Servis VIP sayesinde arabamda bir yıldır çözülemeyen motor arızası giderildi. 30 yıllık tecrübe darken gerçekten doğru söylüyorlarmış. Teşekkürler…

  Bİrcan DENİZ

  Yönetici
 • Eşimin işleri sebebi ile arabamın bakımı hep erteleniyordu. Servis VIP evime kadar gelerek arabamı aldı, tertemiz bana teslim etti. Artık zaman kaybetmeye gerek yok! Teşekkürler Servis VIP…

  AYDA YERLİCİ

  Ev Hanımı